What's that, Mister Lennon?!

What's that, Mister Lennon?!

E greu să te uiți la ce joacă Rapidul, darămite să înțelegi. Și am senzația că și Lennon simte la fel. Nu știu, nu e frumos să faci haz de necazul altuia, dar căzătura aia de pe bicicletă pare că l-a dezorientat, că are ceva și nu mai poate să proceseze, să facă echipa asta să funcționeze. Iar să dai vina pe problemele din trecut nu e în regulă. A bulibășit toată echipa cu sistemul ăsta cu trei fundași și cu permutări fără sfârșit, de la meci la meci. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor