Vocile lor, lacrimile lui Florentin Petre

Vocile lor, lacrimile lui Florentin Petre

Am mai spus că îmi place Dinamo din acest sezon. Mi-a plăcut și la Sibiu, unde, chiar dacă au învins Hermannstadt, o echipă în cădere liberă, elevii lui Kopic n-au făcut un meci wow! Dar au câștigat, iar cursa de gol a lui Boateng a făcut toți banii. Însă faza serii n-a fost despre goluri, faulturi, orgolii și nici măcar despre puncte. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor