Vladimir Screciu, revenit după o pauză de șase luni, se gândește la echipa națională: „Sper și eu să mă întorc”

Vladimir Screciu, revenit după o pauză de șase luni, se gândește la echipa națională: „Sper și eu să mă întorc”

Vladimir Screciu a revenit pe teren, în Universitatea Craiova – Rapid București 1-1, după accidentarea suferită pe 10 martie anul acesta în derby-ul local cu FCU Craiova. Screciu a fost introdus de Costel Gâlcă în minutul 88 în locul lui Căpățînă, iar la finalul partidei a vorbit despre starea sa medicală. Mijlocașul defensiv și stoperul oltenilor a subliniat că are nevoie de timp pentru a ajunge la potențialul său 100% de joc. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor