Vinicius și Mbappe, băgați în ședință » Xabi Alonso n-a mai putut tolera

Vinicius și Mbappe, băgați în ședință » Xabi Alonso n-a mai putut tolera

Noul antrenor al lui Real Madrid, Xabi Alonso, e nemulțumit de faptul că Vinicius și Kylian Mbappe nu se înhamă la „munca de jos”. Problema este de pe vremea lui Carlo Ancelotti. Iar în semifinala cu Paris St. Germain, de la Campionatul Mondial al Cluburilor, a costat-o scump pe Real Madrid. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor