Vin întăriri pentru Mutu! Un jucător trecut pe la FCSB va schimba echipele în Superliga

Vin întăriri pentru Mutu! Un jucător trecut pe la FCSB va schimba echipele în Superliga

Poli Iași e la un pas de a se despărți astăzi de Valentin Gheorghe (27 de ani). Cele două părți discută despre un acord privind rezilierea contractului pe cale amiabilă. Fotbalistul va continua să joace în Superliga, el urmând să fie legitimat de Petrolul Ploiești, echipă antrenată de Adrian Mutu. Valentin Gheorghe, zero goluri pentru Poli Iași Valentin Gheorghe a fost adus de Poli în vară de la Universitatea Cluj-Napoca. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor