Uluitor! Jucătorul lui Sepsi, beat la volan: „L-a prins poliția la 3 noaptea. O să aibă dosar penal. Reziliem dacă putem”

Uluitor! Jucătorul lui Sepsi, beat la volan: „L-a prins poliția la 3 noaptea. O să aibă dosar penal. Reziliem dacă putem”

Laszlo Dioszegi, patronul lui Sepsi, a dezvăluit că un jucător al echipei din Sf. Gheorghe a fost prins beat la volan, la ora 3 noaptea. „Deja am prins un jucător care la ora 3 noaptea se plimba în Sfântul Gheorghe și nu era foarte treaz, dar din cauza GDPR nu pot să spun mai multe. Dacă unul a fost, de ce să nu fie mai mulți? Îmi pun întrebarea? E ceva în neregulă. L-a prins poliţia la 3 noaptea, la volan, şi nu era treaz”, a declarat Laszlo Dioszegi, potrivit Fanatik. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor