Ultrași duși la secție: s-au luat la bătaie cu jandarmii după meciul din Superligă! » „Problemele au început când au aprins focul”

Ultrași duși la secție: s-au luat la bătaie cu jandarmii după meciul din Superligă! » „Problemele au început când au aprins focul”

O parte dintre fanii Petrolului deplasați la Botoșani pentru meciul de campionat s-au luat la bătaie cu jandarmii, conform presei locale. În primul meci al zilei în Superligă, Petrolul a învins-o pe FC Botoșani, 2-0, cu ambele goluri venite târziu, în prelungirile partidei. „Lupii galbeni” au avut parte de sprijinul fanilor la Botoșani, unde au căutat a treia victorie a sezonului. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor