„Tricolorul” care vrea să-l dea pe spate pe Rădoi: „Am crescut mental, fizic, tactic”

„Tricolorul” care vrea să-l dea pe spate pe Rădoi: „Am crescut mental, fizic, tactic”

Întors la echipa națională la trei ani distanță de singurele sale două selecții la prima reprezentativă, ambele cu Serbia, sub bagheta lui Contra, Denis Drăguș vorbește despre pofta de a reveni printre „tricolori” și transformarea suferită peste hotare.  - Denis, revii la naționala mare după trei ani. Cu ce ești schimbat față de momentul debutului, toamna lui 2018? - Am crescut în primul rând mental. Apoi, fizic și tactic. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor