Șumudică, show la conferință după FCSB - Rapid: „Am stabilit să ies la masă cu Charalambous, sper să plătească el”

Șumudică, show la conferință după FCSB - Rapid: „Am stabilit să ies la masă cu Charalambous, sper să plătească el”

După ce a fost în centrul atenției în timpul meciului FCSB - Rapid 0-0, dar și după, pe gazon, Marius Șumudică, antrenorul giuleștenilor, a ținut o conferință de presă maraton. Șumudică a dat detalii despre conflictul cu Elias Charalambous, antrenorul de la FCSB, de la finalul meciului. Antrenorul de la Rapid s-a dus să-l salute, însă omologul lui plecase deja de pe gazon. În cele din urmă, cei doi s-au împăcat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor