Spune că el l-a salvat pe Mihai Popescu: „Dinamo îl pasa de colo-colo. Am tras cu dinții de el să-l țin în prim plan”

Spune că el l-a salvat pe Mihai Popescu: „Dinamo îl pasa de colo-colo. Am tras cu dinții de el să-l țin în prim plan”

Dinamovistul Gabriel Răduță a povestit cum l-a ajutat pe tricolorul Mihai Popescu la începutul carierei, jucător care a crescut în alb și roșu, dar care, acum, este unul dintre oponenții „câinilor” în tricoul celor de la FCSB Mihai Popescu a debutat la echipa națională la 31 de ani. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor