Simona Halep a revenit la Wimbledon și s-a fotografiat cu doi foști antrenori: „Inima mea este...”

Simona Halep a revenit la Wimbledon și s-a fotografiat cu doi foști antrenori: „Inima mea este...”

Simona Halep a ajuns la Londra, acolo unde urmează să urmărească finala de la Wimbledon dintre Amanda Anisimova (23 de ani, 12 WTA) și Iga Swiatek (24 de ani, 4 WTA). Românca care a câștigat competiția în 2019 s-a întâlnit cu Darren Cahill și cu Daniel Dobre, doi dintre foștii săi antrenori, alături de care a câștigat Roland Garros și Wimbledon. Fosta mare tenismenă a României a publicat mai multe imagini pe rețelele de socializare. FOTO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor