Șeful lui Poli Iași a anunțat noul antrenor: vine, AZI, să semneze și a acceptat o condiție crucială

Șeful lui Poli Iași a anunțat noul antrenor: vine, AZI, să semneze și a acceptat o condiție crucială

Cornel Șfaițer, președintele celor de la Poli Iași, a declarat, azi, la GSP Live, că urmează să se întâlnească în următoarele ore cu Vasile Miriuță: „Una dintre condiții a fost să lucreze cu staff-ul nostru”. În principiu, Miriuță va fi noul antrenor al moldovenilor. După etapa a 23-a, Poli Iași a luat decizia să-l demită pe Emil Săndoi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor