Se schimbă „Legea Dragomir”! » Ionuț Stroe, fostul șef al Sportului, a fost la GSP Live

Se schimbă „Legea Dragomir”! » Ionuț Stroe, fostul șef al Sportului, a fost la GSP Live

Alexandru Barbu a revenit cu o nouă ediție GSP Live, astăzi, de la 11:00, alături de Ionuț Stroe, fost ministru al Tineretului și Sportului. S-a discutat în special despre schimbarea Legii 4/2008, cunoscută și ca „Legea Dumitru Dragomir”, privind prevenirea şi combaterea violenţei cu ocazia competiţiilor şi a jocurilor sportive, implicarea politicului în lumea sportului, dar și despre meciul de diseară, dintre FCSB și PAOK. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor