Scandal uriaș » Președinte de federație, acuzat că a apelat la politic pentru rezolvarea unui litigiu!

Scandal uriaș » Președinte de federație, acuzat că a apelat la politic pentru rezolvarea unui litigiu!

Iscat în urmă cu aproape un an, scandalul de la CSM Constanța și-a mai consumat astăzi un episod șocant. Fostul director al clubului din orașul de la malul mării, Andrei Talpeș, l-a acuzat pe președintele Federației Române de Handbal, Constantin Din, că a intervenit direct la Primarul Municipiului Constanța, Vergil Constanța, pentru a rezolva litigiul financiar dintre fosta vicecampioană din handbalul masculin românesc și Laurențiu Toma. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor