„Rușine să vă fie” » Fanii echipei din Liga 1 nu mai suportă situația! Proteste imediat după ultima înfrângere

„Rușine să vă fie” » Fanii echipei din Liga 1 nu mai suportă situația! Proteste imediat după ultima înfrângere

Fanii celor de la FC Botoșani nu mai suportă situația de la club după ultima înfrângere, 0-2 cu Dinamo. Botoșani e ultima în SuperLiga, cu 9 puncte în 20 de etape, și nu a bătut pe nimeni în actuala stagiune. Iar suporterii au trecut la proteste, imediat după înfrângerea de pe teren propriu cu Dinamo. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor