Ruben Amorim, categoric după eşecul cu Wolverhampton: „Asta e cea mai mare problemă a lui Manchester United”

Ruben Amorim, categoric după eşecul cu Wolverhampton: „Asta e cea mai mare problemă a lui Manchester United”

Manchester United continuă seria negativă din campionat, fiind învinsă duminică de Wolverhampton, scor 1-0. După meci, Ruben Amorim, antrenorul „diavolilor roșii”, a comentat eșecul de pe Old Trafford. Din 23 de meciuri în Premier League, echipa lui Ruben Amorim a câștigat doar șase, iar antrenorul a dezvăluit care consideră că este cea mai mare problemă a echipei în acest moment. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor