Revenire după 7 luni la FCSB » Surpriza pregătită de Pintilii în deplasarea cu FC Argeș

Revenire după 7 luni la FCSB » Surpriza pregătită de Pintilii în deplasarea cu FC Argeș

Accidentat în startul sezonului, mai exact pe 6 august 2022 la meciul cu Mioveni, Ovidiu Popescu (28 de ani) s-a întors în lotul celor de la FCSB după o pauză de aproape 7 luni. Mijlocașul central, reprofilat fundaș dreapta, este pe banca de rezerve în deplasarea cu FC Argeș.  Operat la genunchi de renumitul medic Paulo Mariani, Popescu este din nou apt. Acest lucru a fost anunțat și de Gigi Becali, Ovidiu fiind printre preferații săi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor