Răsplătit regește » Pleacă de la Dinamo cu o mică avere: „Mulțumim pentru TOT”

Răsplătit regește » Pleacă de la Dinamo cu o mică avere: „Mulțumim pentru TOT”

Luni, 23 iunie 2025, a fost o zi cu adevărat specială pentru Dinamo. Clubul a părăsit procedura de insolvență după patru ani de la declanșarea ei, iar unul dintre cei mai importanți „vinovați” pentru acest demers este Răzvan Zăvăleanu, reprezentantul administratorului judiciar. „Misiunea mea s-a încheiat”, preciza Zăvăleanu luni, într-un interviu pentru GSP.ro, inediat după ieșirea din insolvență (Toate DECLARAȚIILE). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor