Punct final în cea mai mare țeapă din fotbalul românesc » Jucătorul a fost despăgubit cu 500.000 de euro!

Punct final în cea mai mare țeapă din fotbalul românesc » Jucătorul a fost despăgubit cu 500.000 de euro!

Miercuri s-a încheiat definitiv la comisiile FRF litigiul dintre CFR Cluj  și Arlauskis, portarul care a plecat de la echipa campioană după ce fostul președinte, Marian Copilu, fusese și el îndepărtat. Fiindcă avea în vigoare un contract care mai urma să dureze 30 de luni, cu un câștig net de 1,6 milioane de euro, lituanianul a fost despăgubit cu o jumătate de milion de euro, deși nu a mai evoluat deloc din vara lui 2021. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor