Primul jucător care a plecat de la FCU Craiova, după ce echipa nu a primit licență de Liga 2

Primul jucător care a plecat de la FCU Craiova, după ce echipa nu a primit licență de Liga 2

Continuă exodul la echipa lui Mititelu. Mijlocașul central Vlad Pop (24 de ani) a încheiat înțelegerea cu FCU Craiova, după ce clubul nu a primit licența pentru a evolua sezonul viitor în Liga 2. Contractul jucătorului născut la Târgu Mureș ajungea la final pe 30 iunie 2025, iar părțile au decis să nu îl mai prelungească, având în vedere situația complicată de la clubul din sudul țării. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor