Primele explicații de la FC Argeș, după ratarea licenței UEFA: „N-am respectat termenele”

Primele explicații de la FC Argeș, după ratarea licenței UEFA: „N-am respectat termenele”

Daniel Stanciu, oficialul lui FC Argeș, a oferit prima explicație după ce clubul piteștean nu a primit licența de participare în competițiile europene pentru sezonul următor, în cazul în care echipa antrenată de Bogdan Andone ar fi ocupat un loc eligibil. Directorul comercial al clubului a explicat că problemele au fost legate de întârzieri la plata obligațiilor către stat și de nerespectarea termenelor impuse în procesul de licențiere. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor