Prezentare curioasă » Cum a anunțat Poli Iași că Tony e noul antrenor al echipei

Prezentare curioasă » Cum a anunțat Poli Iași că Tony e noul antrenor al echipei

Poli Iași l-a prezentat oficial pe Tony da Silva, într-o postare pe pagina de Facebook a clubului. GSP a scris în premieră că fostul jucător de la CFR Cluj s-a înțeles cu gruparea din Copou. Prezentarea lui Tony e una curioasă. Poli Iași a scris doar „Succes”, alături de o poză cu noul antrenor ținând tricoul echipei, pe care scria „Bun venit, Tony”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor