Presa din Kosovo, după umilința cu România: „DISPERARE! Nu am jucat nimic”

Presa din Kosovo, după umilința cu România: „DISPERARE! Nu am jucat nimic”

Kosovo - România 0-3. Presa kosovară a analizat eșecul naționalei lui Franco Foda în primul meci din Liga Națiunilor, în fața „tricolorilor” conduși de Mircea Lucescu. „Kosovo disperă, învinsă de România în «Fadil Vokrri»”, au titrat cei de la Koha. Kosovarii au continuat: „Au fost mari speranțe și până la urmă a fost doar o mare disperare”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor