Patronul din Superliga, după prima etapă: „Am fost slabi! Aduc un fundaș central și un număr 10, obligatoriu!”

Patronul din Superliga, după prima etapă: „Am fost slabi! Aduc un fundaș central și un număr 10, obligatoriu!”

Valeriu Iftime, conducătorul celor de la FC Botoșani, a anunțat, în direct la GSP Live, că e „obligatoriu” să mai aducă în această vară un stoper și un playmaker. FC Botoșani a remizat cu Farul în prima etapă a Superligii, 1-1. Iftime spune că se aștepta la o evoluție superioară a echipei lui și afirmă că urmează să întărească lotul pregătit de Leo Grozavu. Botoșani va negocia și „repatrierea” lui Edjouma. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor