Omul de afaceri care anunțase că vrea să preia echipa din Superliga s-a retras COMPLET: „Mă doare, dar nu are rost”

Omul de afaceri care anunțase că vrea să preia echipa din Superliga s-a retras COMPLET: „Mă doare, dar nu are rost”

Viorel Tudose, sponsorul principal al celor de la FC Argeș, care își dorea să preia echipa din Pitești, a anunțat că s-a retras complet de la echipa nou-promovată în Superliga. În mai, Viorel Tudose a anunțat că ar vrea să devină finanțator la echipa din Superliga. Acum, Viorel Tudose a anunțat că s-a retras complet de la echipa din Pitești din cauza unui lider al galeriei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor