Nebunie TOTALĂ în Csikszereda - Dinamo: patru goluri, nocturnă căzută și multă tensiune

Nebunie TOTALĂ în Csikszereda - Dinamo: patru goluri, nocturnă căzută și multă tensiune

În partida ce a tras cortina peste runda #1 din Superligă, Csiskzereda și Dinamo au terminat la egalitate, scor 2-2. Ciucanii au condus cu 2-0, după autogolul lui Sivis și golul lui Bodo, Dinamo a revenit până în pauză, grație reușitelor lui Musi și Gnahore. În minutul 61, instalația de iluminare a picat, jocul fiind întrerupt pentru aproximativ o jumătate de oră. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor