Ne-am ars! Note GSP de la 3 la 6 pentru „tricolori”, după România - Bosnia 0-1 » „A fost anti-eroul de pe Arenă”

Ne-am ars! Note GSP de la 3 la 6 pentru „tricolori”, după România - Bosnia 0-1 » „A fost anti-eroul de pe Arenă”

România - Bosnia, scor 0-1, și ne-am ars! Am început prost o campanie în care ne vedeam deja pe corăbiile ce duceau în America. Ne-am dezumflat și ne-am făcut viața grea pentru ceea ce va urma. Până și un punct era bun, mai bun, ne mai păcăleam cu el, aveam de ce să ne agățăm. Dar am jucat modest, iar aliatul nostru forte, norocul, ne-a lăsat din brațe. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor