MVP în Dinamo - FCSB, Alex Băluță a venit la microfon: „Să nu îi subestimăm. Încă-și joacă șansa”

MVP în Dinamo - FCSB, Alex Băluță a venit la microfon: „Să nu îi subestimăm. Încă-și joacă șansa”

Alexandru Băluță, 31 de ani, unul dintre cei mai buni jucători ai FCSB-ului la 4-0 cu Dinamo, a comentat rezultatul înregistrat în prima etapă din grupele Cupei României Betano. Cu golul de 0-1, apoi două pase decisive, Alex Băluță a fost printre cei mai buni de pe teren, dacă nu chiar MVP-ul derby-ului Dinamo - FCSB. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor