Mustață s-a filmat la antrenamentul FCSB și a amenințat: „Vă dau block! Ce, sunteți suporteri de rezultat?”

Mustață s-a filmat la antrenamentul FCSB și a amenințat: „Vă dau block! Ce, sunteți suporteri de rezultat?”

Gheorghe Mustață, liderul Peluzei Nord FCSB, a fost prezent la antrenamentul roș-albaștrilor din această seară, s-a filmat în timp real la baza echipei și i-a amenințat pe suporteri că nu le va rezerva bilete la meciurile europene ale echipei, în caz că aceștia nu vor veni și la partida cu UTA de duminică seara. În această seară, cei de la FCSB au efectuat ultimul antrenament înainte de duelul de campionat cu UTA, programat duminică seara, ora 21:30. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor