Moment surprinzător cu Zeljko Kopic la conferința lui Dinamo » A ridicat tonul în fața jurnaliștilor: „Dau totul”

Moment surprinzător cu Zeljko Kopic la conferința lui Dinamo » A ridicat tonul în fața jurnaliștilor: „Dau totul”

Zeljko Kopic, antrenorul lui Dinamo, a prefațat meciul cu Unirea Slobozia, din Superliga. Întrebat despre posibilitatea să joace fără fani, croatul a ridicat tonul la conferința de presă. Unirea Slobozia - Dinamo are loc vineri, de la ora 20:00. Meciul va fi liveTEXT pe GSP.ro și la TV pe Prima Sport 1 și Diig Sport 1 Dinamo a primit 10.000 de euro amendă de la LPF și riscă să joace fără suporteri, dacă aceștia vor mai arunca materiale pirotehnice pe teren. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor