Miriuță vrea să rezilieze din cauza incidentului petrecut la pauza meciului cu Mioveni » Nu e singurul care vrea să plece

Miriuță vrea să rezilieze din cauza incidentului petrecut la pauza meciului cu Mioveni » Nu e singurul care vrea să plece

Ultima înfrângere, cea de joi seară, de acasă, cu Mioveni (0-2) a pus capac peste oala oricum în clocot de la Chindia. Iar antrenorul Vasile Miriuță a decis să plece. Venise la jumătatea lui august, în locul lui Dragoș Militaru, fiind adus de președintele de atunci, Andrei Cordoș, după numai două runde de campionat și un meci de Cupă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor