Mircea Rednic, luat la țintă de șeful lui Dinamo: „Nu e bine ce se întâmplă”

Mircea Rednic, luat la țintă de șeful lui Dinamo: „Nu e bine ce se întâmplă”

Andrei Nicolescu, administratorul special al lui Dinamo, l-a criticat indirect pe Mircea Rednic (62 de ani) pentru felul în care a gestionat situația transferurilor de la UTA Arad. Într-o intervenție la Radio Dinamo 1948, conducătorul „câinilor” a lansat un atac indirect la adresa „Puriului”. Concret, Nicolescu a explicat faptul că suporterii dinamoviști n-ar trebui să-și dorească foarte multe transferuri, ci mai multă calitate din acest punct de vedere. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor