Mihai Stoichiță, la GSP Live Special: „PAOK m-a dezamăgit”

Mihai Stoichiță, la GSP Live Special: „PAOK m-a dezamăgit”

Mihai Stoichiță, 70 de ani, directorul tehnic al Federației Române de Fotbal, a comentat victoria obținută de FCSB contra lui PAOK, 2-0, 4-1 la general, succes în urma căruia campioana României a avansat în optimile Europa League. Mihai Stoichiță a antrenat-o pe FCSB în două rânduri, mai întâi în sezonul 2009/2010, ulterior vreme de două luni în 2012. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor