Mihai Stoica s-a enervat: „Nu ai cum să tolerezi așa ceva!” » Cere schimbarea regulamentului

Mihai Stoica s-a enervat: „Nu ai cum să tolerezi așa ceva!” » Cere schimbarea regulamentului

După FCSB - FC Argeș 2-1, Mihai Stoica, managerul general al roș-albaștrilor, a vorbit despre una dintre principalele probleme din Liga 1: starea proastă a multor terenuri.  Oficialul de la FCSB a vorbit despre dificultățile pe care echipa lui Mihai Pintilii le-a avut pe gazonul de la Pitești și s-a declarat nemulțumit că și etapa viitoare, la Arad ( UTA - FCSB, duminică, 21:00), FCSB va juca pe un teren care nu se prezintă în cele mai bune condiții. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor