Mihai Stoica, mesaj acid după criticile primite de Edjouma: „Ce a fost așa mare chestie? Calmați-vă, oameni buni!”

Mihai Stoica, mesaj acid după criticile primite de Edjouma: „Ce a fost așa mare chestie? Calmați-vă, oameni buni!”

Mihai Stoica, managerul FCSB, a reacționat după FC Voluntari – FCSB 1-2, apărând-ul pe mijlocașul Malcom Edjouma. Oficialul roș-albaștrilor a postat un mesaj acid pe Facebook la miezul nopții în care îl apără pe francezul de 26 de ani și spune că dacă ar fi fost eliminat, tot FCSB ar fi câștigat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor