Mihai Pintilii iese la atac: „Nu-l înghit pe nea Gigi, nu le convine!” și pune tunurile pe oamenii-cheie: „Au un dispreț și-o aroganță...”

Mihai Pintilii iese la atac: „Nu-l înghit pe nea Gigi, nu le convine!” și pune tunurile pe oamenii-cheie: „Au un dispreț și-o aroganță...”

Mihai Pintilii crede că oficialii Federației Române de Fotbal au ceva cu FCSB, în special cu Gigi Becali, și spune că, din punctul lui de vedere, echipa beneficiază de arbitraje ostile, iar arbitrii arată „dispreț” și „aroganță”. Emisiunea „Prietenii lui Ovidiu” este difuzată în fiecare săptămână, de la ora 20:00. Poate fi urmărită pe pe site-ul www.GSP. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor