Mesajul lui Mihai Stoichiță pentru fotbaliștii României U19 după calificarea în semifinale Euro 2025: „Nu sunt mulțumit”

Mesajul lui Mihai Stoichiță pentru fotbaliștii României U19 după calificarea în semifinale Euro 2025: „Nu sunt mulțumit”

Mihai Stoichiță (71 de ani), președintele Comisiei Tehnice de la FRF, a vorbit despre calificarea României U19 în semifinala Campionatului European U19 2025. România U19 a învins cu 3-0 Danemarca și și-a asigurat prezența în penultimul act al competiției, unde va întâlni selecționata similară a Olandei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor