Marius Șumudică a dat de pământ cu FCSB: „O harababură cum nu am mai văzut. Știu ce se întâmplă acolo”

Marius Șumudică a dat de pământ cu FCSB: „O harababură cum nu am mai văzut. Știu ce se întâmplă acolo”

Marius Șumudică, fostul antrenor de la Rapid, a comentat eliminarea celor de la FCSB cu Shkendija, scor 1-3 la general, din turul 2 preliminar Champions League. Șumudică a declarat că tactica celor de la FCSB a fost o „harababură”. A subliniat faptul că fundașii centrali urcau cu mingea peste nivelul mijlocașilor centrali. Antrenorul a comentat și jocul lui Adrian Șut, pe care l-a văzut „sleit de puteri”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor