Marian Drăgulescu la 40 de ani: „Și unu la sută dacă aduce în plus în pregătirea mea, merită tot efortul”

Marian Drăgulescu la 40 de ani: „Și unu la sută dacă aduce în plus în pregătirea mea, merită tot efortul”

Cel mai titrat gimnast al României vorbește despre ce a reușit în carieră, la ce visează și ce face pentru a-și atinge țintele Câți sportivi încă sunt activi la nivel înalt intrând în al patrulea deceniu de viață? Îi numeri pe degete, sunt legende, oameni excepționali, care și-au manevrat carierele pornind de la talent și îmbogățindu-l cu multă muncă și dăruire. Drăgulescu este unul dintre ei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor