Manchester United l-a lăsat să plece gratis, iar acum a fost convocat la naționala Angliei!

Manchester United l-a lăsat să plece gratis, iar acum a fost convocat la naționala Angliei!

Angel Gomes (24 de ani) a fost convocat în premieră la naționala Angliei pentru meciurile din Liga Națiunilor. A fost jucător la Manchester United dar a plecat pe gratis în Franța, la Lille. Angel Gomes era unul din cei mai promițători jucători ai lui United, el a debutat la doar 16 ani în 2017. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor