Luca Szimionaș, mijlocașul României U19, despre meciul cu Olanda din această seară: „Au avut mai multe ocazii, putem spune că au jucat mai bine”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor