Liviu Ciobotariu, dezamăgit după eșecul cu Petrolul: „Două greșeli copilărești”

Liviu Ciobotariu, dezamăgit după eșecul cu Petrolul: „Două greșeli copilărești”

Liviu Ciobotariu, antrenorul lui FC Botoșani, a vorbit la finalul meciului cu Petrolul, pierdut de echipa lui cu 0-2. Liviu Ciobotariu a fost dezamăgit de rezultatul final. Declarația lui Liviu Ciobotariu la finalul meciului „Noi am jucat 85 de minute, după care ne-am oprit. Îmi pare rău, sunt supărat și dezamăgit, pentru că nu am făcut un joc rău. Am controlat jocul, ne-am creat situații, după care am avut două greșeli copilărești. Păcat de jocul pe care l-am prestat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor