Kopic zâmbește din nou: „Sunt cu adevărat satisfăcut - personalitate, calitate, pasiune. Ca o echipă de top!”

Kopic zâmbește din nou: „Sunt cu adevărat satisfăcut - personalitate, calitate, pasiune. Ca o echipă de top!”

Zeljko Kopic, 47 de ani, antrenorul lui Dinamo, a reacționat după victoria cu Hermannstadt, 2-0, primul succes alb-roșu din ultimele 5 etape. După o lună și jumătate, Dinamo a câștigat din nou. „Câinii roșii” au obținut o victorie convingătoare la Sibiu, 2-0, succes care i-a urcat momentan pe locul 4 în Superligă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor