Jucătorul lui Dinamo, discurs plin de patos la conferință: „Situația mă scoate din minți, nu e normal. Lupt pentru club ca pentru viața mea”

Jucătorul lui Dinamo, discurs plin de patos la conferință: „Situația mă scoate din minți, nu e normal. Lupt pentru club ca pentru viața mea”

Lucas Alves, stoperul lui Dinamo, a prefațat meciul cu FC Botoșani în cadrul unei conferințe de presă. Botoșani - Dinamo are loc luni, de la ora 20:00. Meciul va fi liveTEXT pe GSP.ro și televizat pe Orange Sport 1, Prima Sport 1 și Digi Sport 1 Fundașul central a avut un discurs plin de patos, în care a anunțat că va face tot ce îi stă în putință pentru ca Dinamo să nu retrogradeze. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor