Jucătorul din Superligă care îl exasperează pe Șumudică: „L-aș amenda mereu”

Jucătorul din Superligă care îl exasperează pe Șumudică: „L-aș amenda mereu”

Marius Șumudică a avut un discurs dur la adresa mijlocașul Ovidiu Popescu (29 de ani). Antrenorul lui Gaziantep l-a criticat pe fotbalistul adus de FCSB în vara lui 2016 pentru faptul că primește multe cartonașe galbene în prima parte a meciurilor. Marius Șumudică îl critică pe Ovidiu Popescu „Nu am nimic cu Ovidiu Popescu, dar dacă eram antrenor, l-aș fi amendat mereu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor