Jucătorii lui Șumudică vor merge sâmbătă la derby-ul din Liga Campionilor dintre Rapid și CSM București: „Să ajungeți în finală!”

Jucătorii lui Șumudică vor merge sâmbătă la derby-ul din Liga Campionilor dintre Rapid și CSM București: „Să ajungeți în finală!”

Vom avea trei meciuri de foc între Rapid și CSM București, toate în decurs de o săptămână! Pe 22 și 29 martie, în Liga Campionilor, și pe 26 martie, în campionat. Înaintea acestei triple confruntări, jucătorii echipei de fotbal au transmis mesaje de încurajare pentru handbalistele Rapidului. Nebunia începe mâine, de la ora 19:00, în Sala Polivalentă din București. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor