Joi, Rădoi, noi

Joi, Rădoi, noi

Pentru sănătatea noastră mintală, ar fi bine ca din această ”triplă” a naţionalei de fotbal să ieşim cu totul sau cu nimic Pare că seamnă cu "Ori la bal, ori la spital", sau "La victorie, nuntă, la înfrângere, înmormântare", din ciclul proverbelor de care te împiedici la tot pasul în fotbal. Aici ne-a depus acest demers bezmetic de ani şi ani al unei echipe tricolore care vrea să ajungă din urmă ziua de ieri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor