Ironia supremă » Ce a apărut pe contul oficial al celor de la Barcelona, imediat după triumful din El Clasico

Ironia supremă » Ce a apărut pe contul oficial al celor de la Barcelona, imediat după triumful din El Clasico

Barcelona i-a dat șah-mat lui Real Madrid și după încheierea meciului câștigat cu 4-0 pe „Santiago Bernabeu”. O postare a clubului catalan „a făcut valuri” printre suporteri. Clubul blaugrana a ironizat numărul de poziții de ofsaid în care au fost surprinși jucătorii lui Real Madrid pe parcursul El Clasico, dar și faptul că Flick l-a subordonat tactic pe Ancelotti. Barcelona a respectat tactica adoptată cu Bayern, când a câștigat cu 4-1 în Champions League. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor