Ipoteză-șoc lansată de fostul șef al lui Dinamo: „Îmi place teoria conspirației, că sunt un nenorocit!”

Ipoteză-șoc lansată de fostul șef al lui Dinamo: „Îmi place teoria conspirației, că sunt un nenorocit!”

Alexandru David (34 de ani), fostul președinte al celor de la Dinamo, a lansat un scenariu incredibil, după meciul cu cântec dintre Csikszereda și formația din Ștefan cel Mare, contând pentru runda #1 din Superliga, 2-2. După incidentele din prima parte a partidei, în repriza secundă nocturna de la Miercurea Ciuc a picat în minutul 61, motiv pentru care meciul a fost oprit circa jumătate de oră. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor