Ion Țiriac l-a sunat direct pe Novak Djokovic , după medalia de aur a sârbului la Jocurile Olimpice » Cei doi au făcut un pariu secret

Ion Țiriac l-a sunat direct pe Novak Djokovic , după medalia de aur a sârbului la Jocurile Olimpice » Cei doi au făcut un pariu secret

Fostul mare tenismen Ion Țiriac (85 de ani) l-a sunat pe Novak Djokovic (37 de ani) după ce sârbul a câștigat medalia de aur la Jocurile Olimpice. Ion Țiriac a dezvăluit că Djokovic s-a antrenat mult timp în România în copilărie și că sârbul a primit mai multe invitații la turneul de la București. Tiriac Open este un turneu de categorie 250 desfășurat în fiecare an pe zgură în capitala României. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor